
Сетка рабица для ограждения оцинкованная ячейка 60*60, проволока 3мм, 1,5х10м
2 027 ₴
- Готово к отправке
- Код: 000014394
+380 (67) 100-03-32
відділ продажу- +380 (67) 100-06-64відділ підтримки клієнтів
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сітка виготовлена з металевого дроту із оцинкованим покриттям. Дане покриття захищає її від вологи та впливу зовнішніх чинників, які можуть її пошкодити. Застосовується для створення різноманітних огороджень для будь яких об'єктів: домашнього господарства, спортивних майданчиків, парків, підприємств, тощо.
Характеристики:
- упаковка: рулон;
- розмір рулону: 1,5х10 м;
- товщина дроту: 3,0 мм;
- розмір вічка: 60х60 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип сетки | Рабица |
| Материал | Металл |
| Покрытие | Цинк |
| Размер ячейки | 60 мм |
| Длина | 10 м |
| Ширина | 1.5 м |
| Диаметр | 3 мм |
| Высота секции | 1.5 м |
| Толщина | 3 мм |
| Вес | 22.5 кг |
| Длина секции | 10 м |
| Тип изделия | Ограждение |
Информация для заказа
- Цена: 2 027 ₴
